Adam Lochyński z „Top Model” przeszedł metamorfozę. Efekt? Fani rozczarowani. Ostrej krytyce nie ma końca

Adam Lochyński z Top Model w ogniu krytyki. Metamorfoza nie spodobała się internautom. Wielu z nich ostro skrytykowało nowy wizerunek aspirującego modela.

Top Modelto program, który od samego początku wzbudza zainteresowanie widzów. Produkcja nieustannie zaskakuje fanów formatu i wzbudza skrajne emocje. Kilka dni temu zakończyła się 10. edycja, której zwyciężczynią została Dominika Wysocka. W jubileuszowym sezonie nie brakowało skandali. Pierwszy wywołała Marianna Schreiber, która jest żoną ministra PiS-u i w tajemnicy przed nim przyszła na casting.

Trzy edycje temu wprowadzono nowość do programu tzw. Złoty Bilet. Ten immunitet przyznawany jest jednorazowo i pozwala uczestnikowi na pominięcie etapu bootcampu, co daje gwarantowane miejsce w domu modeli i modelek. Emocje sięgnęły zenitu, gdy Joanna Krupa obdarowała tym przywilejem Weronikę Zoń. Internauci grzmieli na profilach produkcji, zarzucając, że ta jest „za niska” i ma „za dużo tatuaży”.

Ogromne kontrowersje wywołała także sesja z alpakami. Widać było, że stworzenia nie czuły się za dobrze na planie zdjęciowym, na którym co chwili błyskały flesze. Zwierzęta nerwowo próbowały wyzwolić się ze smyczy, na czym ucierpiała jedna z modelek. Kolejny pomysł także nie spodobał się widzom. Uczestnicy musieli pozować z żywymi owadami. Niektóre z nich były jadowite i zagrażały zdrowiu, a nawet życiu bohaterów, nie przeszkodziło to jednak w tym, aby kłaść je na twarzy kandydatów na modeli.

Top Model. Olga Król oszpecona na metamorfozach

Co sezon ogromne emocje wzbudza również etap metamorfoz. Aspirujący modele i modelki trafiają pod ręce specjalistów, którzy mają za zadanie zrobić z nich najlepszą wersję siebie. W ostatnim sezonie największą uwagę skupiła Olga Król, która została oszpecona przez fryzjera. 19-latka straciła jeden ze swoich największych atutów, czyli długie włosy. Została obcięta „na chłopaka”, co było szeroko komentowane przez internautów. Wkrótce później odpadła z programu.

Adam Lochyński z Top Model metamorfoza. Internauci zszokowani

Uczestnik 10. edycji Adam Lochyński nie zniechęcił się metamorfozą Olgi Król i skorzystał z usług tego samego fryzjera. Model pochwalił się swoją nową fryzurą, która zszokowała jego obserwatorów. 20-latek wyszedł z salonu bez włosów.

Wczoraj odwiedziłem Łukasza Urbańskiego na drugą metamorfozę. Dajcie znać w komentarzu, co myślicie – napisał na Instagramie.

W komentarzach zalała go fala krytyki. Oto tylko kilka z wielu głosów zrozpaczonych fanów:

  • Przez to, że ma „jajowatą” głowę, to daje mu styl typowego dresa.
  • Wygląda jakby mu czaszkę ścięto. Z włosami znacznie lepiej.
  • Teraz wygląda jak Seba spod bloku, a był taki hot.
  • Kompletnie nie w moim guście. 3 razy nie.
  • Halo, gdzie tamten Adam?
  • Grozer jak się patrzy.
  • Buzia ładna, więc nie jest źle, no ale, to nie jest to.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia sprzed i po. Jest efekt wow?


Adam Lochyński

Adam Lochyński

Adam Lochyński

Adam Lochyński

Adam Lochyński

Adam Lochyński

Źródło: jastrzabpost.pl

Zostaw komentarz

Do Golumii i z powrotem

Królewna Julia, krasnoludy, wilki i tajemniczy diament, rurkopławy i dżdżownice, które zamieniają się w żmije. To historia, którą Marcin Szul, weterynarz i handlowiec z Dąbrowy Górniczej, zawarł w swojej pierwszej książce "Do Golumii i z powrotem". Napisał ją na podstawie historii, które wcześniej wymyślał specjalnie dla 11-letniej córki.