Adoptowali 8-latkę z Ukrainy, która zmieniła ich życie w piekło. Ona chce nas zabić!


-1
1 share, -1 points

Ta historia brzmi jak scenariusz najbardziej pokręconego filmu, jaki kiedykolwiek obejrzeliście. Szczęśliwa rodzina adoptuje 8-latkę z Ukrainy, ponieważ chce jej dać szczęśliwy dom i zapewnić bezpieczeństwo. Okazuje się jednak, że nie ma tutaj miejsca na szczęśliwe zakończenie. Dziewczynka, która pojawiła się w ich domu, cierpi na karłowatość, ale wydawało się, że dla Kristine i Michaela Barnet nie ma to znaczenia w drodze do osiągnięcia szczęścia w miłości. Sprawa zaczęła nabierać dziwnego tempa, gdy przybrani rodzice nagle zostawili dziewczynkę i opuścili kraj.

Wszystko zaczęło się w 2008 roku

To właśnie wtedy, 11 lat temu, Kristine i Michael poznali 6-latkę z Ukrainy. Od razu skradła ich serce, ale dopiero po dwóch latach udało im się uzyskać prawo do adopcji. Para była znana w mediach. Byli rodzicami Jacka, który okazało się, że jest genialnym dzieckiem. Mimo swojego autyzmu, już w wieku 12 lat chodził do collegu.

Kristina i Michael

Imgur

Siostra i córka. Szczęśliwa rodzina adoptuje 8-latkę z Ukrainy

Natalia Grace zamieszkała razem z przybranymi rodzicami i przybranym rodzeństwem. Na początku wszystko wydawało się być takie, jak powinno, ale z czasem coś zaczęło nie pasować przybranej mamie. Na samym początku zbagatelizowała to, że poprzedni rodzice wycofali się z adopcji Natalii. Najwidoczniej uznali, że nie ma to wpływu na ich relacje z kilkulatką.

Gdy pojawiła się ich domu, miała zaledwie 8 lat, a już 2 lata później, według tego, co mówi Kristine, Natalia próbowała ją zabić.

W jednym z wywiadów 45-latka mówi, że Natalia dziwnie zachowywała się, gdy pojawiła się w ich domu. Miała problemy z chodzeniem i wydawało się, że zachowuje się sztucznie. Problemy z poruszaniem się nagle w magiczny sposób zniknęły, gdy rodzina pojechała nad wodę. Wówczas Natalia sama podbiegła do oceanu, a przecież jeszcze dzień wcześniej nie umiała dobrze chodzić… Niepokojące także dla kobiety było to, że tak mała dziewczynka miała już miesiączkę i włosy łonowe.

rodzina

Imgur

Prywatne śledztwo

Podejrzenia Kristiny nabrały tempa i rozrastały się z każdym dniem. Zwróciła uwagę na to, że dziewczynka wysławia się lepiej niż jej rówieśnicy, nie interesuje ją zabawa lalkami, ale rozmowy z nastolatkami i jej ogólne zachowanie było doroślejsze, niż wskazywał na to jej wiek.

Niepokoiłam się, ale na początku nie chciałam niepotrzebnie wzbudzać paniki. Zaczęłam się jednak martwić, gdy zobaczyłam rysunki Natalii, ponieważ widać było na nich naszą całą rodzinę, która… była martwa

rodzina adoptuje 8-latkę

Imgur

Groźby i próby mordu

Kristine wyznaje także, że Natalia wielokrotnie groziła jej śmiercią i kilka razy popchnęła – raz na ogrodzenie pod wysokim napięciem. Miała miejsce także sytuacja, kiedy do kawy dziewczynka miała wlać jej wybielacz.

Robiła rzeczy, które widzi się tylko w horrorach. Wielokrotnie budziliśmy się w nocy, a ona stała nad nami. Baliśmy się jej i chowaliśmy wszystkie ostre przedmioty przed nią. Raz widziałam, jak wlewa wybielacz do mojej kawy. Kiedy zapytałam się, co robi, odpowiedziała, że próbuje mnie otruć

Dalej jednak robi się jeszcze ciekawiej

45-latkę zaniepokoiło także to, że Natalia mówi bardzo dobrze w języku angielskim, ale niewiele w swoim ojczystym. Gdy próbowała przekonać ją do tego, aby rozmawiała z jej koleżanką, która pochodzi z Ukrainy, z relacji kobiety wynika, że kilkulatka nie rozumiała ani słowa.

Natalia z Ukrainy

Imgur

Oskarżenia

Kristine miała już dość tego, że nie jest pewna, kto mieszka w jej domu, dlatego zdecydowała się pójść z Natalią do lekarza, który dokonał wstrząsającego odkrycia. Dziewczynka wcale nie miała 8 lat tylko 14. Gdy prawda wyszła na jaw, Natalia zaczęła zachowywać się jeszcze gorzej, a agresja osiągnęła apogeum. Drwiła z innych, życzyła im śmierci i atakowała.

Bezradna rodzina w końcu zdecydowała, że w 2012 roku umieści ją w zakładzie psychiatrycznym. To właśnie tam dziewczyna miała zdradzić, ile tak naprawdę ma lat.

Kristine i Michael próbowali wielokrotnie skontaktować się z policją i biegłymi lekarzami, aby móc ustalić, ile naprawdę lat ma Natalia i przede wszystkim, poznać prawdę. W ich ocenie akt urodzenia dziewczyny był sfałszowany tuż przed przylotem do Stanów Zjednoczonych.

rodzina adoptuje 8-latkę

Imgur

Rodzina była zbulwersowana całą sytuacją, która ją dotknęła i podjęli dość dramatyczne kroki

W 2013 roku opuścili Stany Zjednoczone, zostawiając córkę i wyjechali do Kanady. Miała miejsce także prawna zmiana dokumentów, odnoszących się do daty urodzenia Natalii i sąd zgodził się na to, aby wpisano jej datę urodzenia na 1989 rok, co sugerowałoby, że w chwili, gdy opuszczali Natalię, miała ona 24 lata.

Jednak zanim wyjechali, zdecydowali się pomóc dziewczynie. Wynajęli mieszkanie, załatwili sprawy urzędowe oraz pozostawili bony żywnościowe. Ponadto regularnie Kristine dzwoniła do Natalii, by utrzymać z nią więź. Namawiała ją także do tego, aby zaczęła studia. Jednak po czasie kontakt się urwał. 45-latka obawiała się, że Natalia może znów oszukiwać inną rodzinę i wykorzystywać swoją chorobę.

Ostatnim razem, kiedy rozmawiałyśmy przez telefon, powiedziała mi, że gotuje spaghetti dla swojej nowej rodziny. Nikogo nie porzuciłam. Pojechałam do Kanady, aby dalej kształcić syna. Te oskarżenia są absolutnie druzgocące

Natalia z Ukrainy

Imgur

Inne spojrzenie na sprawę

Oczywiście kij ma zawsze dwa końce i drugą stroną medalu jest stanowisko, które zajęło biuro szeryfa w stanie Indiana. W rozmowie z mediami przedstawili oni zupełnie inną wersję wydarzeń, która nie ma wspólnego mianownika z tym, co powiedziała Kristine i Michael.

Według szeryfa zmusili oni Natalię do tego, aby deklarowała, że jest znacznie starsza. Do tego badania, które faktycznie przeprowadzono w szpitalu dziecięcym, potwierdziły, że 3 lata przed porzuceniem Natalii, miała ona około 8 lat, a nie jak twierdziła Kristine ponad 20. Do takich wniosków udało się dojść na podstawie testu przeprowadzonego z gęstości kości.

Jakby tego było jeszcze mało, nieświadomy 47-latek 5 września, rozmawiając z oficerem policji, miał sam przyznać, że faktycznie zdaje sobie sprawę z tego, że porzucili Natalię w wieku dziecięcym. Jednak nie wykorzystano tego w sprawie, ponieważ adwokat stwierdził, że w czasie gdy przesłuchiwano jego klienta, nie było przy nim obrońcy.

rodzina adoptuje 8-latkę

Imgur

Ponieważ Kristine i Michael Barnett głośno głoszą o swojej niewinności, prawdopodobnie jeszcze długo ta sprawa nie zniknie z sądowej wokandy.

Przez stan Indiana zostałam oskarżona o przestępstwo przeciwko dziecku, gdy ten stan Indiana wielokrotnie ustalił, że Natalia jest dorosła… Być oskarżonym o to, że porzuciłam dziecko, jest dla mnie nie do przyjęcia. To po prostu przerażające

Kristine Barnett oddała się władzom w czwartek 19 września, ale została zwolniona po wniesieniu kaucji o wartości 5500 dolarów. Czekamy na dalsze ustalenia w tej sprawie.

 Udostępnij na FBTagi: adopcja dziecka | szokująca historia


Like it? Share with your friends!

-1
1 share, -1 points
Admin

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *