Jeden przypadek na 2 mln! Bliźniaczki urodziły się w dwóch różnych latach

Bliźniaki urodzone w 2021 i 2022 roku – tak, to możliwe i właśnie miało miejsce. To prawdziwy cud narodzin! Para bliźniaków przyszła na świat na przełomie starego i nowego roku w związku z czym, jedno z nich jest teoretycznie o rok starsze. Teoretycznie. W praktyce datę ich urodzenia dzieli kilkanaście minut!

Bliźniaki urodzone w 2021 i 2022 roku

W piątek, 31 grudnia, wieczorem, pochodzący z Kalifornii mama Fatima Madrigal i tata Robert Trujillo powitali syna Alfredo. Maluszek przyszedł na świat w Sylwestra o 23:45. 15 minut później na świat przyszła jego młodsza siostra, mała Aylin, która urodziła się dokładnie o północy.

To szaleństwo, że są bliźniakami, choć przyszli na świat w dwóch innych latach. Byłam bardzo zaskoczona, a zarazem szczęśliwa, że Aylin urodziła się o północy – mówi matka bliźniaków Fatima Madrigal

Aylin w chwili narodzin ważyła 2,33 kg, a Alfredo 2,77 kg.

Niezwykłe narodziny maluchów były również wyjątkowym i niecodziennym doświadczeniem dla personelu medycznego, który brał udział w narodzinach bliźniaków

Dr Ana Abril Arias, lekarz rodzinny w Natiyidad Medical Group, powiedziała, że „był to zdecydowanie jeden z najbardziej pamiętnych porodzin w całym jej życiu zawodowym”.

To była absolutna przyjemność pomóc tym maluchom bezpiecznie przyjść na świat w 2021 i 2022 roku. Co za niesamowite rozpoczęcie Nowego Roku!

Szpital udostępnił na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie maluszków. W opisie czytamy:

Aylin Yolanda Trujillo urodziła się dokładnie o północy w 2022 roku, a jej brat bliźniak Alfredo Antonio Trujillo przyszedł na świat 15 minut wcześniej w 2021 roku!

Alfredo i Aylin to nie jedyne dzieci Fatimy i Roberta. Para wychowuje już dwie dziewczynki i chłopca, którzy z niecierpliwością wyczekiwali przyjścia na świat pary bliźniaków. Dziś cała rodzinka jest już w komplecie! Gratulujemy i życzymy mnóstwo cierpliwości w wychowywaniu swoich pociech.

Na koniec wróćmy do Polski…

Czy słyszałeś o kobiecie, która urodziła bliźniaki w wieku 60. lat i została tym samym okrzyknięta „najstarszą matką w Polsce”?

 Źródła: www.facebook.com

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), www.facebook.com

Zostaw komentarz

Do Golumii i z powrotem

Królewna Julia, krasnoludy, wilki i tajemniczy diament, rurkopławy i dżdżownice, które zamieniają się w żmije. To historia, którą Marcin Szul, weterynarz i handlowiec z Dąbrowy Górniczej, zawarł w swojej pierwszej książce "Do Golumii i z powrotem". Napisał ją na podstawie historii, które wcześniej wymyślał specjalnie dla 11-letniej córki.