Kolejny odpowiedzialny za mord na cywilach w Buczy. Zamieszczał w sieci przerażające wpisy

Nazywają go zabójcą z twarzą dziecka. 20-latek mordował cywilów w Buczy i wcale się z tym nie kryje. Wręcz przeciwnie. Ukraińscy internauci odnaleźli Michaiła Tkacza z Władywostoku w mediach społecznościowych. Mężczyzna dodawał odrażające wpisy. Odgrażał się, że wróci, by znów mordować. „Gdy tylko znów was dorwę, urwę wam głowy” – napisał 20-latek.

20-latek mordował cywilów w Buczy

Nad miastem nadal wisi odór rozkładających się ciał. Rosjanie zabijali kobiety i mężczyzn, dzieci i starców. Mordowali na ulicach, w piwnicach, ogrodach, domach. Kim są ci, którzy zabijali cywilów w Buczy, torturowali ich, gwałcili, dręczyli?

Wolontariusze, hakerzy oraz oficerowie wywiadu ukraińskiego ustalili, że zbrodni w Buczy dokonała 64. samodzielna brygada zmotoryzowana z Chabarowska, dowodzona przez podpułkownika Azatbeka Omurbekowa. Ale w Buczy stacjonowało aż dziesięć rosyjskich jednostek, również 155. brygada piechoty morskiej z Floty Pacyfiku. Do niej miał należeć jeden z wytropionych przez Ukraińców żołnierzy.

Michaił Tkacz z Władywostoku ma zaledwie 20 lat i wygląd niewinnego chłopca. Ale pozory mogą tak bardzo mylić…

Ukraińcy odnaleźli kata z Buczy w mediach społecznościowych, o czym poinformował na Facebooku dziennikarz śledczy Dmitrij Repliańczuk z ukraińskiego portalu slidstvo.info. Gdy internauci zaczęli pisać do żołnierza, że jest „katem” i „okupantem”, Tkacz nawet nie próbował zaprzeczać. Pokazał swoją prawdziwą twarz. To kolejny z odpowiedzialnych za istną masakrę ludności cywilnej w Buczy. Wcześniej informowaliśmy też o majorze rosyjskiej Floty Pacyfiku Aleksieju Bakumienko.

„Urwę wam głowy”

Tkacz przyznał się do tego, że brał udział w rzezi ludności cywilnej. Sądząc po jego wpisach, jest dumny z tego, co zrobił. Mało tego – 20-latek zaczął się odgrażać, że wróci i znów będzie mordował.

Gdy tylko znów was dorwę, urwę wam głowy. Zrozumcie, że jesteśmy na waszej ziemi i zabijamy was, a wy jesteście tylko śmierdzącymi, chodzącymi trupami

– pisał w mediach społecznościowych.

Fragmenty tych rozmów opublikował Dmitrij Repliańczuk.

To nie są słowa Putina ani Szojgu. To napisał 20-letni okupant Michaił, który właśnie ukończył szkołę w swoim piep****** Władywostoku, dziewięć tysięcy kilometrów od naszego kraju

– napisał dziennikarz.

Według agencji UNIAN, 20-latek zamierzał zostać… ratownikiem. Ale dwa lata po ukończeniu liceum powołano go do służby wojskowej.

Źródła: www.o2.plwww.rp.pl

Fotografie: Facebook.com (miniatura wpisu),

Zostaw komentarz

Do Golumii i z powrotem

Królewna Julia, krasnoludy, wilki i tajemniczy diament, rurkopławy i dżdżownice, które zamieniają się w żmije. To historia, którą Marcin Szul, weterynarz i handlowiec z Dąbrowy Górniczej, zawarł w swojej pierwszej książce "Do Golumii i z powrotem". Napisał ją na podstawie historii, które wcześniej wymyślał specjalnie dla 11-letniej córki.