Ma zaledwie 5 lat, a mama ubiera ją jak dorosłą. Bierze udział w konkursach piękności

5-letnia miss wygrywa konkursy piękności dla dzieci. Gdy wychodzi na scenę, trudno ją rozpoznać. Dziewczynka nosi mocny makijaż, doczepione rzęsy, a nawet wyzywające stroje. Za wygraną w konkursie otrzymuje spore pieniądze.

5-letnia miss wygrywa konkursy piękności

Rodzice zazwyczaj są dumnie ze swoich pociech i lubią się nimi chwalić. Niektórzy robią to w gronie rodziny czy przyjaciół, inni w mediach społecznościowych. Ale są również inne metody, które od lat wzbudzają ogromne kontrowersje. Można wśród nich wymienić konkursy piękności dla dzieci, które zmieniają dziewczynki w kilkuletnie lolitki. Nie tylko za zgodą, ale i za namową rodziców.

Czasami aż trudno uwierzyć w to, w jakim stopniu modyfikuje się wygląd dzieci. Licówki, doczepiane rzęsy i sztuczne paznokcie, samoopalacz, mocny makijaż i wyzywające kreacje… jednym słowem robi się wszystko, by kilkulatki wyglądały na dorosłe, a nawet dorosłe i dość wyuzdane kobiety. Choć niektórzy patrzą na to z niesmakiem, inni przyklaskują takim praktykom. Nie brakuje matek, które nie mogą się doczekać, aż wyślą dziecko na konkurs, chociaż zdają sobie sprawę z tego, że takie tego typu imprezy mogą przyciągać pedofili.

Kynlee Heiman ma zaledwie pięć lat, a na koncie wiele sukcesów. Dziewczynka regularnie startuje w konkursach piękności dla dzieci. Nie robi tego jedynie dla tytułu czy popularności.

Nagrody pieniężne

Wygrana w dziecięcym konkursie piękności oznacza nagrodę finansową. Kynlee w ciągu roku zdobyła aż 22 różne tytuły, a za ostatni wygrany konkurs piękności otrzymała 2400 dolarów, czyli prawie 10 tysięcy złotych.

Oczywiście taki pomysł na zarobek to inicjatywa rodziców. I choć wiele się mówi na temat kontrowersji związanych z konkursami piękności dla dzieci, nadal cieszą się one dużą popularnością, szczególnie w Stanach Zjednoczonych.

Mała Kynlee po raz pierwszy wystartowała w konkursie, gdy miała 3 latka. Wydaje się, że scena to jej żywioł i traktuje występy jak świetną zabawę, ale czy na pewno tak jest?

Dziewczynka ma długie, rude włosy i duże niebieskie oczy. Jest śliczna, ale na scenie zmienia się nie do poznania. Kynlee występuje w mocnym makijażu, ma sztuczne rzęsy i włosy wystylizowane na lalkę Barbie. Jedno jest pewne – podczas konkursu Kynlee nie wygląda jak 5-latka. Całości dopełnia krzykliwa lub wyzywająca stylizacja.

Na co dzień Kynlee prezentuje się inaczej…

Źródła: styl.fm Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Zostaw komentarz

Do Golumii i z powrotem

Królewna Julia, krasnoludy, wilki i tajemniczy diament, rurkopławy i dżdżownice, które zamieniają się w żmije. To historia, którą Marcin Szul, weterynarz i handlowiec z Dąbrowy Górniczej, zawarł w swojej pierwszej książce "Do Golumii i z powrotem". Napisał ją na podstawie historii, które wcześniej wymyślał specjalnie dla 11-letniej córki.