Miało być skromnie, a wyszedł pałac. W takich luksusach zamieszka Małgorzata Rozenek z rodziną. Basen, 55-metrowa garderoba…


0

Małgorzata Rozenek wyjawiła, jak będzie wyglądał jej nowy dom. Jej wizja odbiega od wcześniejszych zapowiedzi. Nieźle się urządziła.

Małgorzata Rozenek (ur. 1978) cieszy się opinią jednej z popularniejszych influencerek w kraju. W 2004 roku ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2012 roku nawiązała współpracę z Grupą TVN. Do 2014 roku była prowadzącą program Perfekcyjna pani domu, który zapewnił jej stałe grono fanów. W kolejnych latach zajęła się prowadzeniem: Piekielnego hoteluProjektu LadyW dobrym styluWarsztatu urody, Poczuj się jak Małgosia Rozenek Rozenek cudnie Chudnie.

W życiu prywatnym była żoną aktora Jacka Rozenka, z którym ma dwóch synów: Stanisława (ur. 2006) i Tadeusza (ur. 2010). Para rozwiodła się w 2013 roku. W 2016 roku wyszła za mąż za eks-piłkarza Radosława Majdana. W 2020 roku urodził się ich pierwszy syn – HenrykMały Henio jest oczkiem w głowie świeżo upieczonych rodziców.

Co ciekawe, Jacek, Małgorzata i Radosław pozostają w bardzo dobrej komitywie. Małgosia nie może się wręcz nachwalić byłego męża. Dlaczego?

Jacek jest bardzo rozsądnym mężczyzną. Kochającym ojcem. Wie, że dobro i szczęście chłopców jest jego szczęściem – powiedziała w wywiadzie dla Vivy!

Bohaterka Perfekcyjnej pani domu zdradziła też, jaki jest stosunek Jacka do jej obecnego męża.

Jacek szanuje Radosława, bo widzi, jak duży wysiłek Radosław wkłada w normalne życie, relację z chłopcami. My naprawdę jesteśmy wszyscy rozsądnymi, dorosłymi ludźmi – dodała.

Jak widać, stosunki w rodzinie również są perfekcyjne. Świadczą też o tym działania Radosława i Małgorzaty. Małżeństwo planuje wybudować nowy dom.

Nowy dom Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Jakie luksusy zaplanowali?

Małgorzata Rozenek zapowiedziała, że już w marcu ruszy budowa ich nowego domu. Dotychczas mówiła o nim raczej jak o skromnym budynku. Zapewniała:

Nie będzie wielką posiadłością, bo jesteśmy mobilną rodziną, która bardzo dużo podróżuje. Projekt domu według naszych wytycznych, już powstaje. Czeka nas dużo pracy i podejmowanie wielu decyzji.

Teraz – w rozmowie z reporterką Party – wyjawiła jednak, że jej dom będzie daleki od purytańskich ideałów skromności… Jej garderoba ma mieć 55 metrów!

Kuchnia jest najważniejszym miejscem w domu, drugie najważniejsze miejsce to wanna, a trzecie – garderoba. I wreszcie będę miała garderobę, która będzie miała 55 metrów! – powiedziała.

Dodała, że wybudowanie tak dużej garderoby jest dla rodziny „kwestią potrzeby”. Jak to uzasadniła?

Jest to kwestia potrzeby. Niektóre rodziny mają garaż, bo mężczyzna bardzo majsterkuje, a my z Radosławem lubimy nasze ubrania i mamy dużą garderobę – wyjaśniła.

To jednak nie koniec nowinek. Rodzina Majdanów zamierza też postawić basen. Cóż, dotychczasowe założenia można już chyba odłożyć do lamusa!


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Źródło: jastrzabpost.pl


Like it? Share with your friends!

0
Admin

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *