Popek zaskoczył metamorfozą. Z groźnego rapera stał się blondwłosym przystojniakiem. Koszulę zapiął na ostatni guzik

Popek odwiedził salon fryzjerski. Przefarbował włosy na jasny blond. Teraz nie przypomina już groźnego rapera sprzed lat.

Popek (ur. 1978) to człowiek orkiestra – wokalista, raper, zawodnik MMA i aktor. Karierę zaczynał jako członek hip-hopowego zespołu Firma. W kolejnych latach popadł w konflikt  z prawem i wyjechał na Wyspy Brytyjskie. Tam prowadził  solową karierę i współzakładał kontrowersyjny zespół o nazwie Gang Albanii. Jego utwory nagrane z Robertem M Borixonem okazały się wielkimi hitami, które zawojowały dyskoteki i kluby nocne. Popek zdecydował się  na powrót do kraju. Na miejscu stał się powszechnie rozpoznawalny.

Popularność sprawiła, że w 2018 roku zaproszono go do programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Popek zajął w nim trzecie miejsce. Występy na sali tanecznej sprawiły, że muzyk znacznie poszerzył grono odbiorców. Poskutkowało to zaangażowaniem go do wielu filmów i seriali. Popka możecie kojarzyć z ról w produkcjach, takich jak: TOTEM, W rytmie serca, Policjanci i policjantki, Underdog, Maria nie żyje Asymetria.

W życiu prywatnym Popek jest związany z Katarzyną. Ma z nią dwoje dzieci: Julię i młodszego Borysa. Jako głowa rodziny nieco się uspokoił i zmienił swój wizerunek. Już nijak nie przypomina groźnego rapera sprzed lat. Muzyk odświeżył fryzurę i wyraźnie zmienił sposób ubioru. Teraz wygląda jak prawdziwy dżentelmen!

Metamorfoza Popka. Jak teraz wygląda muzyk?

Popek wstawił na Instagramie filmik z salonu fryzjerskiego. Zadowolony klient pokazuje na nim swoją nową fryzurę. Lekko skrócono mu włosy i przefarbowano je na jasny blond. Popek nawet nie krył, że nowa fryzura bardzo mu się podoba. Przez cały filmik szczerzył do kamery swoje złote zęby. Wideo podpisał:

Kobiety lubią blond.

Uwagę zwraca też strój Popka. Tym razem nie była to bluza z kapturem ani skórzana kurtka. Raper założył na siebie kolorową koszulę, którą zapiął na ostatni guzik.

Fani muzyki Popka są zachwyceni. W komentarzach pisali m.in.:

  • elegancko tak trzymaj popus.
  • Popek idol.
  • kobiety lubią blond.
  • Pobuś ześ się od*** jak ksiądz po kolędzie.

Jak się wam podoba Popek w nowym wydaniu? W galerii dodaliśmy kilka starszych zdjęć rapera. Dotychczas pojawiał się głównie w ciemnych włosach lub farbował na blond tylko końcówki. Czyżby tym razem zainspirował się fryzurą swojego kolegi po fachu z Detroit – Eminema?


Popek przefarbował włosy na blond

Popek przefarbował włosy na blond

Popek przefarbował włosy na blond

Popek przefarbował włosy na blond

Popek przefarbował włosy na blond

Popek przefarbował włosy na blond

Zostaw komentarz

Do Golumii i z powrotem

Królewna Julia, krasnoludy, wilki i tajemniczy diament, rurkopławy i dżdżownice, które zamieniają się w żmije. To historia, którą Marcin Szul, weterynarz i handlowiec z Dąbrowy Górniczej, zawarł w swojej pierwszej książce "Do Golumii i z powrotem". Napisał ją na podstawie historii, które wcześniej wymyślał specjalnie dla 11-letniej córki.