Wojciech Glanc ujawnia datę wybuchu wojny! Dzieli nas od niej dosłownie kilka dni

Wojciech Glanc przepowiada datę wybuchu wojny. Jego zdaniem już niedługo czeka nas ogromny konflikt, w który mają zaangażować się Rosja oraz Chiny. Jasnowidz zasugerował także, że polscy politycy doskonale wiedzą, co się zbliża i mają świadomość nadchodzącej tragedii.

Jasnowidzenie staje się coraz popularniejsze

Dziś przepowiednie wszelkiego rodzaju dosłownie bija rekordy popularności. Z pewnością przyczyniła się do tego pandemia koronawirusa oraz widmo zbliżającego się konfliktu zbrojnego na skalę światową. Ludzie pragną w tych bardzo niepewnych czasach wiedzieć chociaż odrobinę więcej na temat przyszłości.

Bezsprzecznie największą sławą w Polsce cieszy się Krzysztof Jackowski, który zresztą nie od dziś nazywany jest najpopularniejszym jasnowidzem w naszym kraju. Nic w tym dziwnego. Jak powszechnie wiadomo, wiele razy pomagał w odnajdowaniu zaginionych i rozwiązywaniu tajemniczych spraw.

Swoją sławą zaczyna powoli doganiać go Wojciech Glanc. Przypomnijmy tylko, że po raz pierwszy usłyszeliśmy o nim dzięki jego udziałowi w programie „Big Brother”. Dopiero później dał się poznać ludziom z tej swojej bardziej mistycznej strony. Teraz regularnie dzieli się, podobnie jak Jackowski, swoimi wizjami w serwisie YouTube.

Trafnie przewidział śmierć księcia Filipa, a także wybuch pandemii. Tym bardziej jego najnowsze wideo jest przerażające. Mówi w nim o zagrożeniu konfliktem zbrojnym. Chodzi oczywiście o sytuację na Ukrainie.

Wojciech Glanc przepowiada datę wybuchu wojny

YouTube

Wojciech Glanc przepowiada datę wybuchu wojny

Glanc widział prezydenta Rosji Władimira Putina i datę… Jednak nie wiadomo, czy chodzi o liczbę 21 dni do tych wydarzeń czy o to, że będą miały miejsce 21 lutego. Mają paść starzały i być może w powietrze poszybują jakieś rakiety.

Próbowałem „włazić” w energię Putina i coś mi się tam nie zgadza. Bo z jednej strony widzę po prostu uśmiech, ale to taki łobuzerski troszeczkę uśmiech Putina. Nie wyczuwam w nim konkretnie zła ani tego, że jest psychopatą, który chciałby naprawdę rozpierniczyć cały świat. Jakoś nie mogłem tego w nim wyczuć. Że jest to wyrachowany człowiek, tak. Ale że psychopata to nie i powiem wam jedną rzecz.

Jak już tak się zastanawiam nad nim, zadałem sobie to pytanie czy coś się wydarzy i na jakiejś tablicy ten Putin namalował mi cyfrę 21. Na jakieś tablicy namalował mi takim krwawym kolorem, namalował 21, po czym się tak odwrócił do mnie, uśmiechną i jeszcze wspomniał o 10 dniach, 10 dniach ogromnego napięcia i ta cyfra 21. Wiecie co, mam zagwozdkę, bo ja zawsze oczywiście wtedy próbuję podpisywać, coś wyciągnąć. […] On tylko się uśmiechał. Zobaczysz 21. 10 dni potężnego napięcia. Obawiam się, że to chodzi o datę. Obawiam się, że to chodzi o datę 21 albo 21 dni. […] Myślę, że to chodzi jednak mimo wszystko krwawą datę. Będzie jakaś prowokacja, będzie jakaś potężna prowokacja, stan zagrożenia. 10 dni napięcia, naprawdę takiego napięcia po prostu na najwyższych obrotach.

Wojciech Glanc przepowiada datę wybuchu wojny. Władzy wojna jest „na rękę”?

To jeszcze nie wszystko. Jasnowidz wspomniał też o tym, co czeka nas w najbliższym czasie.

Polska władza dąży do tego, żeby ta wojna była. Bardzo im to na rękę. Oni tego chcą. Ale to nie będzie tak, że to Putin. Chodzi o to, żebyśmy się czuli, że on nas zaatakował, że idzie, z bombami w kierunku nas, będzie na nas bomby rzucał, na Warszawę. Widzę wojsko w Polsce, na ulicach. Widzę samochody, gdzie rozdają jedzenie i wyjące syreny. Ale ja mam cały czas wrażenie, że to jest wręcz hollywoodzka produkcja. Tu chodzi o strach. Żebyśmy się bali.

Najbardziej przerażające jest to, że wojna jest jak najbardziej na rękę obecnej władzy.

Oni odebrali zapłatę. Oni są wynagradzani przez Putina. Poszukajcie w majątku tego, co tak ładnie rączkami takie gesty tej na ten długi nos. Kurczę, żeby coś się przyjrzał. […] Ci, którzy mogli się przyjrzeć pewnym sprawom i wyciągnąć pewne rzeczy, to mają te pegasusy i nie-pegazusy poinstalowane. To już jest władza, która zrobi wszystko. Nie wiem, czy dwudziesty pierwszy, czy 21 dni – zobaczymy! Dwudziesty pierwszy. Krwawa, krwawa data. Mam wrażenie, że huknie 21. […] Uważam, że walnie 21. Padnie pierwszy strzał, pierwsza bomba, pierwsza rakieta. Padnie pierwszy strzał!

Całe wystąpienie jasnowidza Wojciecha Glanca możecie zobaczyć poniżej

Źródła: www.youtube.com, www.antyradio.pl

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), YouTube

Zostaw komentarz

Do Golumii i z powrotem

Królewna Julia, krasnoludy, wilki i tajemniczy diament, rurkopławy i dżdżownice, które zamieniają się w żmije. To historia, którą Marcin Szul, weterynarz i handlowiec z Dąbrowy Górniczej, zawarł w swojej pierwszej książce "Do Golumii i z powrotem". Napisał ją na podstawie historii, które wcześniej wymyślał specjalnie dla 11-letniej córki.