Żenujący pomysł Antka Królikowskiego. Zorganizował walkę sobowtórów Putina i Zełenskiego

Kolejny żenujący pomysł Antka Królikowskiego. Tym razem aktor przekroczył wszelkie granice. Postanowił zorganizować walkę pomiędzy „sobowtórami” Putina i Zełenskiego. Wieści szybko się rozniosły, a zagraniczne media piszą o „polskiej żenadzie”. Królikowskiego skrytykowało wiele polskich gwiazd.

Żenujący pomysł Antka Królikowskiego

Gdy myślisz, że gorzej być już nie może, Antek Królikowski postanawia zorganizować pato-zawody freak fight. „Nie zobaczycie u nas patologii” – zapewnił kilka dni temu w wywiadzie. Dziś wiemy, już że słowa nie dotrzymał. Na pierwszej konferencji organizacji „MMA”, której został włodarzem, ogłosił walkę między sobowtórami Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. 

W czasie, gdy w Mariupolu, Irpieniu, Buczy i wielu innych ukraińskich miejscowościach rozgrywa się dramat tysięcy ludzi, Królikowski uznał za stosowne urządzenie skandalicznego spektaklu. Młody aktor z uśmiechem pozował do zdjęć z sobowtórami prezydentów Rosji i Ukrainy, jakby wojna była dla niego powodem do żartów. Nawet widzowie, którzy łakną rozrywki bardzo niskich lotów, mogli poczuć ogromne zażenowanie. Wszyscy są zgodni co do tego, że przekazanie dochodu z walki na pomoc Ukrainie (co zapowiedział Królikowski), nie usprawiedliwia tak bezmyślnego pomysłu.

W ogniu krytyki

Internauci nie zostawili na Królikowskim suchej nitki. Aktor przekroczył wszelkie granice.

Upadek. Dno. Wracaj do kochanki

Czy można niżej upaść?

Dobrze, że twój ojciec tego nie widzi

– czytamy w komentarzach.

W bardzo mocnych słowach o pomyśle Królikowskiego wypowiedziały się także znane osoby. Kamil Glik, który mocno angażuje się w pomoc Ukraińcom, dosłownie zrównał aktora z ziemią.

Ciebie popier***lilo do końca idioto? Szc*am i rzy*am na ciebie

– napisał na Instagramie.

Kompletnie p**********y debil

– dodał na Twitterze.

Żenujący pomysł Antka Królikowskiego
Instagram

Podobnych, choć może mniej bezpośrednich komentarzy, jest znacznie więcej.

Żenujący pomysł Antka Królikowskiego
Instagram
Żenujący pomysł Antka Królikowskiego
Instagram
Żenujący pomysł Antka Królikowskiego
Instagram

„Polska żenada”

Królikowski zapowiadał co prawda, że zamierza wywołać „międzynarodowy skandal”, ale czy na pewno pomyślał o konsekwencjach?

Temat natychmiast podchwyciły zagraniczne media. „Daily Mirror”  napisał o „polskiej żenadzie”.

Polska organizacja MMA zapowiada dziwaczną walkę. 'Sobowtóry’ Putina i Zełenskiego przyjechały na konferencję drogimi mercedesami z napędem na cztery koła. Towarzyszyli im ochroniarze. Samochody miały flagi Rosji i Ukrainy, przymocowane odpowiednio do bocznych lusterek

– czytamy w brytyjskim tabloidzie.

Źródła: spidersweb.plwww.pudelek.plsportowefakty.wp.plsportowefakty.wp.pl

Fotografie:

Zostaw komentarz

Do Golumii i z powrotem

Królewna Julia, krasnoludy, wilki i tajemniczy diament, rurkopławy i dżdżownice, które zamieniają się w żmije. To historia, którą Marcin Szul, weterynarz i handlowiec z Dąbrowy Górniczej, zawarł w swojej pierwszej książce "Do Golumii i z powrotem". Napisał ją na podstawie historii, które wcześniej wymyślał specjalnie dla 11-letniej córki.