Zrobiło się głośno o szoferze Piotra Kraśki. Tabloid szybko namierzył, kto nim jest. Tę twarz doskonale znacie


0

Piotr Kraśko jakiś czas temu usłyszał wyrok za jazdę bez uprawnień. Jak sobie teraz radzi? Okazuje się, że znalazł sobie prywatnego szofera.

Piotr Kraśko latami cieszył się nienaganną opinią. Wszystko zmieniło się w ostatnich miesiącach. We wrześniu ubiegłego roku został skazany prawomocnie za jazdę bez uprawnień. Dziennikarzowi wymierzono karę zakazu prowadzenia pojazdów i 7500 złotych grzywny. Gwiazdor TVN-u miał utracić prawo jazdy dwukrotnie, ale niestety dalej prowadził.

Wiele razy w tym miejscu używałem słowa „dziękuje” za to, że są Państwo tutaj. Dzisiaj chcę i powinienem użyć innego słowa. Prowadzenie samochodu bez prawa jazdy nigdy nie powinno się wydarzyć i jakiekolwiek usprawiedliwienia tego nie zmienią. Odpowiadając na bardzo zasadne w tej sprawie pytanie: co on miał w głowie? Cokolwiek to było – było to bardzo głupie. I wstyd mi za to. Poniosłem konsekwencje prawne. Ale rozumiem jak bardzo zawiodłem Państwa zaufanie. Zrobię wszystko, by na nie zasługiwać. Przepraszam. Bardzo wszystkich Państwa przepraszam – napisał w mediach społecznościowych.

Pełen wpis przeczytacie poniżej.

Jak się okazuje, Piotr był zmuszony znaleźć prywatnego szofera, który będzie go woził do pracy w TVN-ie. Teraz już wiadomo, kto nim jest. Jak myślicie?

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Kto nim jest?

Jak ustalili dziennikarze Faktu, kierowcą Kraśki jest jego popularna w social mediach żona – Karolina Ferenstein-Kraśko, którą fotoreporterzy przyłapali, gdy czekała na niego pod siedzibą TVN.

Żona dziennikarza, przemierzając drogę, trzyma się wszelkich przepisów i uważa, by choć o włos nie przekroczyć dozwolonej prędkości – podał tabloid.

Współmałżonka będzie musiała pomagać mężowi przynajmniej do września przyszłego roku. Dopiero wtedy skończy się jego zakaz prowadzenia pojazdów. Oczywiście, pomoc żony nie jest niezbędna. Piotr ma przecież możliwość korzystania z autobusu miejskiego, tramwaju lub innych środków publicznego transportu, choć raczej nie za bardzo się do tego kwapi.

Lubicie Piotra Kraśkę? Oglądacie programy z jego udziałem? Dajcie znać w sekcji komentarzy.


Karolina Ferenstein-Kraśko - gwiazdy na evencie biżuterii

Karolina Ferenstein-Kraśko – gwiazdy na evencie biżuterii

Karolina Ferenstein-Kraśko, Dorota Weka - Hubertus w Gałkowie

Źródło: jastrzabpost.pl


Like it? Share with your friends!

0
Admin

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *